לימודי אנגלית

לימודי אנגלית מתחילים כבר בבית הספר היסודי והפכו ללימודי חובה בארץ. מומלץ להתחיל לימודי אנגלית בגיל צעיר (אפילו מהגן) כדי להשריש את השפה האנגלית בילדים שלנו וכך להבטיח התפתחות תקינה של שפה שנייה. לימודי אנגלית הם דבר חשוב מאוד בחיינו מכיוון שהיום אנגלית נחשבת לשפה הכי מדוברת בעולם. לא תמצאו היום מוסד חינוכי שאינו מחייב לימודי אנגלית כתנאי קבלה ולכן יש בגרות באנגלית,מבחני אנגלית בעת הרשמה לאוניברסיטה ומבחני אנגלית בפסיכומטרי.

לימודי אנגלית יכולים להועיל גם בפן המקצועי. היום כמעט בכל תחום נדרש ידע בסיסי באנגלית. ליחסים בינלאומיים, למחשב, ועוד. אם נחליט להתחיל לימודי אנגלית נוכל למצוא עצמנו מתפתחים בעסקים בינלאומיים בעולם ואפילו מהארץ. לימודי אנגלית יכולים לבוא לטובתנו גם בטיולים. מדובר בשפה שכמעט בכל מדינה מפותחת מדברים אותה אפילו אם זה רק ברמה בסיסית. לכן כשמגיעים לארץ זרה הדרך הקלה ביותר לתקשר היא אנגלית כי היא השפה המקשרת. זה לא כיף להגיע לארץ זרה ולהרגיש אבודים וחסרי אונים בגלל שאין את היכולת לתקשר עם מקומיים כמו שצריך.

לימודי אנגלית לפני טיול יהפכו את הטיול להרבה יותר נעים ומעניין כי כך נוכל לתקשר עם מקומיים,לקבל מידע ולחוות חוויה חברתית ותרבותית בלי לשבור את השיניים. היום לימודי אנגלית הפכו לדבר הכרחי וחיוני להתפתחות שלנו בעולם הזה. מאוד קשה להתקדם-גם בארץ ללא לימודי אנגלית. לימודי אנגלית יועילו לנו גם להתפתחות שכלית וגם להתפתחות תרבותית.

מחקרים מראים היום שללמוד שפה נוספת מפתחת את מוחנו ובעזרת לימודי אנגלית אנחנו יכולים להרחיב את האופקים שלנו,ולהיחשף לדברים כמו יצירות תרבותיות,אתרים באנגלית ואנשים בעולם שלא יכולנו להיחשף אליהם אם לא היינו יודעים אנגלית.